Wideo od Mikołaja

Szukasz pomysłu na wyjątkową niespodziankę dla malucha, a może dla całej grupy przedszkolaków? Personalizowana wiadomość wideo od samego Świętego Mikołaja z pewnością wywoła uśmiech na twarzy malucha.

Czy jest wideo od Świętego Mikołaja?

 

Wideo od Świętego Mikołaja to wiadomość wideo przygotowana z myślą o konkretnym maluchu lub maluchach. W filmie występuje oczywiście Święty Mikołaj oraz cała grupa wesołych, sympatycznych elfów. Wszystko dzieje się oczywiście w Laponii w magicznej chatce Świętego Mikołaja. W kominku płonie ogień, sypie śnieg i gra wesoła melodia.

W wiadomości nie brakuje oczywiście elementów personalizowanych – wymienione jest imię malucha, pojawiają się również jego zdjęcia.

Jak zamówić wiadomość wideo od Mikołaja?

Stworzenie wideo od Mikołaja zajmuje zaledwie kilka minut. Wystarczy wybrać imię dziecka z dostępnej listy – jeśli nie znajdziecie imienia na liście, można je dodać za pomocą formularza, który znajduje się obok listy.

Kolejny krok to załączenie zdjęć, przysłać można zdjęcia dziecka, jak również prezentu, który otrzyma z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Podpowiemy, że jeśli dziecko nie chce sprzątać pokoju można zamieścić zdjęcie pokoju, w którym nabałaganił maluch – Mikołaj może w delikatny sposób napomnieć dziecko.

Oczywiście można też dodać też inne informacje, na przykład dotyczące wieku dziecka, tego czy maluch był grzeczny czy niegrzeczny i wszelkiego typu zalecenia dla Świętego Mikołaja.

 

Dostępne są różne szablony nagrań, między innymi Choinka Mikołaja, Elf Fajtłapa, Dom Mikołaja czy Taniec elfów.

Wideo, po około dwóch godzinach od zaksięgowania wpłaty, wysyłane jest na podany adres e-mail. Wiadomość można przechowywać na dysku lub nagrać na płytę lub pendrive. Wiadomość od Świętego Mikołaja będzie wspaniałą pamiątką na długie, długie lata.

Wersja pojedyncza i zbiorowa

W zależności od potrzeb, można zamówić wideo od Świętego Mikołaja w wersji pojedynczej lub zbiorowej. Wersja pojedyncza przeznaczona jest dla jednego dziecka, natomiast wersja zbiorowa dla większej grupy maluchów, na przykład dla rodzeństwa lub grupy przedszkolnej. Co więcej dostępne jest również wideo dla dorosłych.

Na koniec

Choć do Świąt Bożego Narodzenia jeszcze daleko, warto zastanowić się nad przygotowaniem dla malucha lub dorosłego takiej niespodzianki i w pobliżu Świąt wspólnie z elfami i Mikołajem stworzyć wyjątkową niespodziankę dla malucha.